هدف استرالیا ماهواره کامپوزیت استرالیا

هدف: استرالیا ماهواره کامپوزیت استرالیا مشاهده سرگرمی تصویر برجسته

گت بلاگز اخبار اجتماعی تخلفات قالیباف روي ميز قاضي

چند هفته پیش بود که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع اعضای شورای شهر گزارشی از تخلفات اداری صورت گرفته در دوران مدیریت محمدباقر قالیباف را در صحن علنی شو

تخلفات قالیباف روي ميز قاضي

تخلفات قالیباف روي ميز قاضي

عبارات مهم : ایران

چند هفته پیش بود که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع اعضای شورای شهر گزارشی از تخلفات اداری صورت گرفته در دوران مدیریت محمدباقر قالیباف را در صحن علنی شورا ارائه کرد. گزارشی که تصویر العمل مدیر قبلی شورای شهر را به همراه داشت و از سوی دیگر بعضی نهاد ها نیز ضمن تصویر العمل به افشاگری آقای شهردار اعلام کردند که از طریق مراکز قضائی ادعای محمدعلی نجفی را پیگیری خواهندکرد.

تخلفات قالیباف روي ميز قاضي

اطلاع، نه افشاگری

بعد از گزارش افشاگرانه نجفی به شورای شهر در مورد بعضی از ابعاد پرسشها شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران یکی از نمایندگان شورای شهر در گفت وگو با «آرمان» گفت: نجفی به هیچ وجه قصد افشاگری نداشت او جهت پایه ریزی برنامه توسعه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تنها ابعادی از پرسشها درهم تنیده شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را با نمایندگان شورای شهر در میان گذاشت. محمد سالاری افزود: اگر نجفی می خواست در معنای واقعی کلمه در مورد عملکرد گذشته شهرداری افشاگری کند، سخنان بیشتری داشت ولی به علت اینکه قصد افشاگری نداشته، تنها بعضی از پرسشها از جمله بدهی برجامانده از گذشته و بعضی تخلفات را با اعضای شورای شهر در میان گذاشته است.

ارائه سند

چند هفته پیش بود که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع اعضای شورای شهر گزارشی از تخلفات اداری صورت گرفته در دوران مدیریت محمدباقر قالیباف را در صحن علنی شو

بعد از گزارش شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به شورای شهر و بعضی تصویر العمل ها دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد اگر شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران مدارکی دارد به دستگاه قضا ارائه دهد. عباس جعفری دولت آبادی دادستان در مورد بیانات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع اعضای شورای شهر و اعلام بعضی تخلفات شهردار پیشین از جمله انعقاد قرارداد میلیاردی پژوهشی و صرف آن پول در هزینه های انتخاباتی گفت: «در اینجا از مسئولان گله دارم. اگر آنها به فسادی می رسند، ابتدا باید به مراجع رسمی کشور بگویند. به اندازه کافی روان و افکار مردم را با اخباری که بدون اثبات در اختیار دیگران قرار می دهیم، پریشان می کنیم. در نامه ای به آقای نجفی از ایشان مستنداتش را خواستم.»

درخواست دادستان

روز گذشته شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از ارائه گزارش بخشی از تخلفات مدیریت سابق شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران طی سال های ۸۴ تا ۹۶ به قوه قضائیه خبر داد. محمدعلی نجفی در گفت وگو ایلنا گفت: دولتمردان جمهوری اسلامی در طول این سال ها جدا از مردم نبوده اند و جهت حفظ استقلال و آزادی و رفاه مردم کوشیده اند. شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا گزارشی از تخلفات دوره گذشته مدیریت شهرداری در طول سال های ۸۴ تا ۹۶ به قوه قضائیه ارائه شده است هست، تصریح کرد: بخشی از این تخلفات به قوه قضائیه ارائه شده است است.

تذکر به نجفی؟

تخلفات قالیباف روي ميز قاضي

چندی پیش به رغم فشارهای رسانه ها به نجفی جهت افشاگری در مورد اوضاع شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره گذشته آیت ا… موسوی خوئینی ها نامه ای متفاوت به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نوشت: در بخشی از این نامه آمده بود «آقای نجفی شورای محترم شهر تهران، گزینش شما نوید خوبی ها و پاکی ها را به مردم داد. کسانی که مشتاقانه به پای صندوق های رأی رفتند و به اعضای محترم آن شورا رأی دادند، این گزینش را طلیعه شروع کارهایی بزرگ می دانند، کارهایی درخور این شهر، که ایرانی در دل کشور عزیزمان ایران بزرگ هست. در بخشی از این نامه آمده بود جنابعالی سنت حسنه ای را که درخورِ شأن و شخصیت شماست در پیش بگیرید.

در ماه های گذشته، اینجا وآنجا، همه سخن ها بر سر این بوده است که شهرداری در گذشته چه مشکلاتی به وجود آورده است و چه گرفتاری هایی را به ارث گذاشته است و … درخواست بنده این است که به جای آنکه در گزارش های خود به همشهریان تهرانی، فهرستی از پرسشها به جا مانده از گذشته ارائه بفرمایید، به مردم نوید دهید که شهر شما را آبادتر خواهیم کرد، شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران سامان یافته تر خواهد شد و مردم را به کارهای مهمی که به خواست خدا انجام خواهید داد، امیدوار کنید. بنده اطلاعات مورد نیاز را جهت داوری راجع به آنچه گفته می شد و یا گفته می شود، ندارم، ولی در سال های گذشته، پایتخت کشور عزیزمان ایران را هر سال آبادتر از سال قبل دیده ام.»

چند هفته پیش بود که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع اعضای شورای شهر گزارشی از تخلفات اداری صورت گرفته در دوران مدیریت محمدباقر قالیباف را در صحن علنی شو

چه باید کرد؟

هرچند بعضی اصلاح طلبان و اصحاب رسانه که به منظور مبارزه با فساد از کارها شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران استقبال کرده و خواهان افشاگری بیشتری شده است اند، نامه اخیر آیت ا… موسوی خوئینی ها جای بررسی دارد. واقعیت این است که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران همین رویه را گزینش کرده هست. او بر روی بعضی پرسشها برجا مانده از گذشته نمانده هست. اعضای شورای شهر هم همین طور آنها نیز چندان حول تحقیق و تفحص از گذشته شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اقداماتی ندارند. هرچند بر پیگیری تخلفات از طریق دستگاه های ذیصلاح مانند شرکت بازرسی کل کشور و دستگاه قضا تاکید دارند ولی آنها به خوبی اطلاع دارند مردم 4 سال دیگر از آنها نمی پرسند که کارنامه قالیباف چگونه بود.

مردم و بدنه اصلاح طلبان خواهند پرسید: مترو چه میزان گسترش یافته؟ سیستم حمل و نقل عمومی تا چه اندازه نوسازی شده؟ اوضاع مالی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تا چه اندازه براق سازی شده است است؟ تا چه میزان نظارت اعضای شورای شهر بر پروژه ها زیاد کردن یافته؟ تا چه میزان شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به شورا پاسخگو شده است است؟ اینها سوالات مردم خواهند بود نه افشاگری در مورد شهردار قبلی پایتخت کشور عزیزمان ایران که کارنامه او جهت شهروندان تهرانی مشخص و روشن است.

تخلفات قالیباف روي ميز قاضي

آرمان/ احسان اسقایی

واژه های کلیدی: ایران | تخلفات | شهردار | ایرانی | افشاگری | شهرداری | روز گذشته | شورای شهر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz