هدف استرالیا ماهواره کامپوزیت استرالیا

هدف: استرالیا ماهواره کامپوزیت استرالیا مشاهده سرگرمی تصویر برجسته

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آخرین خط خورده تیم ملی کیست؟

به گزارش خبرآنلاین؛ قرار است تا روز 14 خرداد فهرست نهایی 23 نفره تیم ملی جهت جام جهانی روسیه اعلام شود. در حال حاضر 24 نفر در اردوی تیم ملی به سر می برند و 4 نف

آخرین خط خورده تیم ملی کیست؟

آخرین خط خورده تیم ملی کیست؟

عبارات مهم : آخرین

یک نفر از 24 بازیکن دعوت شده است به اردوی تیم ملی خط می خورد.

به گزارش خبرآنلاین؛ قرار است تا روز 14 خرداد فهرست نهایی 23 نفره تیم ملی جهت جام جهانی روسیه اعلام شود. در حال حاضر 24 نفر در اردوی تیم ملی به سر می برند و 4 نفر در لیست استندبای حضور دارند و از مجموع این 28 نفر، 5 نفر در روز 14 خرداد با تیم ملی خداحافظی خواهند کرد. حالا پرسش این است که فهرست 23 نفره تیم ملی مشمول بر چه کسانی خواهد بود و آن 5 نفری که در روز آخر باید از تیم ملی کنار بروند چه کسانی هستند؟

اگر بازی با یونان را لغوشده بدانیم، بازی برابر ترکیه آخرین وقت بازیکنان جهت اثبات خود و ماندن در فهرست نهایی بوده هست. آیا که بازی آخر تدارکاتی تیم ملی برابر لیتوانی، 4 روز بعد از آخرین مهلت فیفا جهت اعلام فهرست 23 نفره یعنی 18 خرداد برگزار خواهد شد. حالا اگر ملاک کی روش جهت گزینش نهایی همین بازی با ترکیه باشد، احتمالا یکی از نفرات خط خورده روزبه چشمی خواهد بود. ولی واقعیت این است که کی روش از عملکرد روزبه چشمی در برابر ترکیه دفاع کرده و بعید است او را به علت بازی ضعیف برابر ترکیه از فهرست نهایی خط بزند.

آخرین خط خورده تیم ملی کیست؟

پژمان منتظری، علی قلی زاده، محمد خانزاده و مجید حسینی 4 بازیکنی بودند که در برابر ترکیه به میدان نرفتند. بازی نکردن آنها دو معنا دارد. یا آنها در لیست نهایی حضور دارند و کی روش به دنبال آزمون دیگر بازیکنان حاضر در اردو و گرفتنِ آخرین آزمون از آنها بوده و یا این که این 4 نفر جای محکمی در ذهن کی روش ندارند و گزینه های اول خط خوردن از فهرست نهایی تیم ملی هستند. راجع به این 4 نفر گزینه اول محتمل تر است و کم نیستند کسانی که معتقدند حداقل 2 نفر از این 4 نفر جزو ترکیب مهم تیم ملی خواهند بود و 2 نفر دیگر هم در فهرست نهایی قرار خواهند داشت. بنابراین جهت جستجوی نام خط خوردگان احتمالی باید به سراغ دیگر نفراتی رفت که در برابر ترکیه ولو جهت دقایقی به میدان رفتند.

روز گذشته اعلام شد که کارلوس کی روش در مصاحبه ای مدعی شده است احتمال دارد تعدادی از نفرات لیست استندبای، در فهرست نهایی قرار بگیرند. ولی اگر مصاحبه آخر کی روش را ملاک قرار دهیم و حرف های او را راجع به سیدجلال حسینی و وریا غفوری به یاد بیاوریم باید قبول کنیم که نه این دو نفر و نه سیدحسین حسینی و کاوه رضایی شانسی جهت بازگشت به تیم ملی نخواهند داشت و به این ترتیب سرمربی تیم ملی از بین 24 بازیکن حاضر در اردو فقط باید روی نام یک نفر خط قرمز بکشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ قرار است تا روز 14 خرداد فهرست نهایی 23 نفره تیم ملی جهت جام جهانی روسیه اعلام شود. در حال حاضر 24 نفر در اردوی تیم ملی به سر می برند و 4 نف

جای 3 دروازه بان منتخب در لیست محفوظ هست. از میان مدافعان هم قاعدتا خانزاده و چشمی باید کم شانس ترین ها باشند ولی کی روش به آنها اعتقاد دارد و هر دوی آنها در فهرست نهایی حاضر خواهند بود. علی قلی زاده هم تنها ذخیره میلاد محمدی است و خط نخواهد خورد. در میان مهاجمان هم هیچکس در معرض خط خوردن قرار ندارد. پیش از این گفته می شد ممکن است رضا قوچان نژاد در فهرست نهایی نباشد ولی نمایش کوتاه، خوب و تاثیرگذار او در برابر ترکیه نشان داد که او باید در روسیه حاضر باشد. به این ترتیب به نظر می رسد جهت پیدا کردن نام تنها خط خورده تیم ملی باید به سراغ بازیکنان میانی رفت.

احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، مسعود شجاعی، مهدی ترابی، امید ابراهیمی و سعید عزت الهی 6 بازیکنی هستند که در فهرست هافبک های تیم ملی قرار دارند. با مرور این نام ها به نظر می رسد از بین امید ابراهیمی که مدتی مصدوم بود و مهدی ترابی و وحید امیری یک نفر از فهرست نهایی خط خواهد خورد. هر سه این بازیکنان در برابر ترکیه دقایقی به میدان رفتند و اتفاقا هر سه نمایش خوبی داشتند. با توجه به سبک بازی مورد علاقه کی روش، آینده نگری می شود ابراهیمی و امیری در اردو باقی بمانند و ترابی از فهرست نهایی خط بخورد. تیم ملی در بازی اول خود، عزت الهی را در اختیار ندارد و در این شرایط بازیکنی مثل ابراهیمی زیاد از ترابی به کار می آید. امیری هم بازیکنی کاملا دونده، تاثیرگذار و در خدمت تیم است که کی روش سبک بازی او را به شدت می پسندد. ضمن این که در فاز هجومی تیم ملی بازیکنان زیادی در اختیار دارد و بازیکنی فانتزی باز، مثل ترابی شانس چندانی جهت بازی در جام جهانی نخواهد داشت.

با این شرایط به نظر می رسد آخرین خط خورده تیم ملی مهدی ترابی باشد. اگر این اتفاق بیفتد، اوضاع او دقیقا مشابه اوضاع سردار آزمون در جام جهانی قبل خواهد شد. در آن مقطع، آزمون هم درست در روز آخر و با وجود شایستگی و امید فراوان از حضور در تیم ملی بازماند و احتمالا این اتفاق این بار جهت مهدی ترابی رخ خواهد داد و البته امیدواریم اگر این اتفاق بیفتد، او هم مثل آزمون بدرخشد و در جام جهانی بعدی نه تنها در فهرست نهایی بلکه در ترکیب مهم جایی جهت خود دست و پا کند.

آخرین خط خورده تیم ملی کیست؟

واژه های کلیدی: آخرین | ترکیه | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz